• تماس با ما فقط واتساپ و تلگرام: 09354439284
لطفاً قبل از خرید و سفارش کالا،جهت استعلام قیمت و موجودی فقط از طریق واتساپ و تلگرام 09354439284 به ما پیام ارسال فرمایید . 
0 آیتم ها - 0 تومان

نحوه پرداخت هزینه

1- پرداخت کارت به کارت

افرادي که امکان پرداخت اينترنتي از طريق درگاه پرداخت آتا کالا ندارند مي‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌هاي قيد شده در اين قسمت کارت به کارت نمايند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت مي‌توانيد از دستگاه هاي ATM (عابر بانک) و يا کارت به کارت اينترنتي استفاده نماييد. با اين حال پرداخت از طريق درگاه پرداخت اينترنتي سايت آتا ‌کالا به علت ميزان اتوماسيون بالاي آن آسان‌تر و سريع‌تر است و آتا ‌کالا پيشنهاد مي‌کند که از اين روش جهت پرداخت استفاده نماييد.

شماره کارت جهت واریز کارت به کارت :  6104337759861618   

کد شبا : IR970120020000004897385248

شماره حساب : ۴۸۹۷۳۸۵۲۴۸

بانک ملت به نام حسین پیری نیارق 

2- پرداخت از طريق درگاه اينترنتي فعال میباشد

همگي کاربران آتا ‏‌کالا مي‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طريق درگاه اينترنتي بانک‌هاي ملت و پارسيان در سايت آتا ‌کالا و يا از طريق پنل اينترنت بانک شخصي خود، هزينه سفارش خود را به صورت آنلاين پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خريد ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعي اين پرداخت براي سفارش است و نيازي به اطلاع دادن آن نيست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازي و ارسال مي‏‌شود.

توجه داشته باشيد که تحويل گيرنده سفارش هنگام دريافت کالا، بايد کارت شناسايي همراه داشته باشد.

همچنين، پرداخت اينترنتي باعث ايجاد الويت و تسريع در پردازش سفارش کاربران مي‌شود و کاربراني که پرداخت خود را به صورت اينترنتي از طريق درگاه پرداخت اينترنتي سايت آتا ‏‌کالا انجام دهند.

چگونگي پرداخت اينترنتي

کاربران محترم سايت آتا ‌کالا مي‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌هاي بانکي عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌هاي ملي، صادرات، پارسيان، سامان، اقتصاد نوين، پاسارگاد، ملت، کشاورزي، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سينا و کارآفرين امکان خريد اينترنتي وجود دارد.

هنگام پرداخت اينترنتي اطلاعات زير از شما پرسيده مي‌شود که پس از وارد کردن آنها و تاييد پرداخت، از موفقيت عمليات پرداخت خود مطلع مي‌شويد.

1-  شماره 16 رقمي کارت

اين شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روي کارت درج شده است.

2-  رمز خريد اينترنتي يا رمز دوم

براي پرداخت اينترنتي لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خريد اينترنتي) کارت بانکي خود را فعال کرده باشيد.

رمز دوم (رمز خريد اينترنتي)، با رمزي که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏هاي خود پرداز وارد مي‌کنيد، تفاوت دارد. برخي از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اينترنتي را هنگام صدور کارت تحويل مي‌دهند، اما کارت بيشتر بانک‏‌ها در زمان تحويل، رمز خريد اينترنتي ندارند، براي فعال کردن رمز خريد اينترنتي، مي‏‌توانيد به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنيد و بخش عمليات رمز را انتخاب کنيد. سپس، در بخش رمز دوم يا رمز اينترنتي، رمز خود را انتخاب کنيد.

3-  کد CVV2

 اين کد يک عدد ? يا ? رقمي است که پشت يا روي کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي بانکي درج مي‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان يک کد امنيتي در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي اينترنتي کاربرد دارد. اين کد روي کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌هاي ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسيان و... به صورت يک عدد 3 رقمي حک شده است يا در برخي کارت ها مانند بانک ملي 4 رقمي است.

4- تاريخ انقضا

تاريخ انقضا هم روي بيشتر کارت‌هاي بانکي حک شده است. اگر روي کارت شما تاريخ انقضاء وجود ندارد، مي‏‌توانيد از عدد 12 به جاي ماه و از 99 به جاي سال انقضاي کارت استفاده کنيد.

پیگیری سفارش 

پیگیری سفارش به راحتی توسط مشتری محترم قابل انجام میباشد. در صورتی که مشتری محترم ابتدا ثبت نام و سپس اقدام به خرید کرده و هزینه محصول را پرداخت کرده و پرداخت نیز موفقیت آمیز بوده ، میتواند در کامپیوتر توسط منوی کاربری بالای صفحه زیر منوی سفارشات مشتری وارد شده و  و یا گوشی تلفن همراه کلیک منو و منوی کاربر و زیر منوی سفارشات مشتری سفارشات خود را ببیند و یا اگر مشتری محترم به عنوان مهمان خرید انجام داده و دکمه  ادامه فرآیند خرید به عنوان مهمان کلیک کرده  و خرید و پرداخت موفقیت آمیز بوده و هیچ گونه ثبت نامی در سایت انجام نداده میتواند توسط ایمیلی که در بخش فاکتور به نوشته به شماره پیامکی : 500010001000644  ایمیل خود را همراه با رمز به دلخواه ارسال کنید تا پروفایل کاربری شما در سایت آتا کالا فعال شود. بعد از فعال شدن آن فروشگاه یک پیام حاوی نام کاربری و رمز به شما ارسال میکند که با کلیک دکمه ورود و ثبت نام بالای صفحه ، نام کاربری و رمز خود را وارد و دکمه ورود را کلیک کنید با ورود به سایت و پروفایل خود میتوانید توسط دکمه منوی کاربری بالای سایت سفارش خود را ببینید و همچنین در صورتی که قصد ویرایش مشخصات خود دارید میتوانید با کلیک ویرایش مشخصات تمامی بخشهایی که مایل هستید تغییر و یا اضافه بفرمایید .

logo-samandehi

بالا